Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a probléma ezzel a játékkal...

DariusMorbi kérdése:

Mi a probléma ezzel a játékkal? (Warframe)

Figyelt kérdés
Körülbelül 500 órát beletoltam. A legutóbbi elindításkor az SSD-m elkezdett egyfajta karcoló hangot kiadni majd az egész gép leállt. 2 órámba tellett helyrehozni a gépet. Azóta letölteni sem merem a játékot. A legnagyobb vicc (az 500 óra utáni rendetlenkedés mellett) az, hogy még nem is az SSD-re van telepítve, hanem egy külső HDD-re.

2017. ápr. 28. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Az SSD-ben nincsenek mozgó alkatrészek. A "karcoló" hang szikrázás hangja volt. Meg kéne nézni a tápkábelt, égésnyomokat keresni a csatlakozón meg az elektronikán.


Ha nem találsz durva égésnyomot, akkor tisztítsd meg az érintkezőit, dugj rá egy másik SATA tápcsatlakozót, és próbáld ki, működik-e.


A játéknak ehhez semmi köze. Véletlen, hogy épp ezzel játszottál, amikor szikrázni kezdett.

2017. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, hülye voltam utólag belehallgattam a gépbe és a táp, kártya és proci részről jön ez a folyamatos sercegés.
2017. ápr. 28. 14:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kifújkáltam a csatlakozásokat. Megpróbálom megint elindítani a játékot.
2017. ápr. 28. 14:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan mintha a proci hűtő kornyikálna. Legalábbis onnan hallani a leginkább.
2017. ápr. 28. 17:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a SATA-t de még mindig hallani.
2017. ápr. 29. 14:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam a játékra, mert a másik 5-10 játék alatt nem produkálsemmi ilyet. Csak ennél az egynél.
2017. ápr. 29. 14:43
 7/7 anonim válasza:
Na mi volt a megoldás végül így 4 hónap után?
2017. szept. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!