Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoscape-hoz hasonló képszer...

Photoscape-hoz hasonló képszerkesztő ingyen?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan érdekel,amivel sok effektet tudok használni.
2017. ápr. 28. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ennél több effektet tartalmazó, magyarul is tudó képszerkesztőt nem találsz:

Effectbank

web: [link]

letöltés: [link]


telepítés után, progi indítása, nyelv beállítása:

Extras menü >Language > Magyar


betöltöd(megnyitod) a képet, és az effect menük közül csemegézel...

2017. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:

Nem egészen értem, a PhotoScape is ingyenes (viszont csak némi jóindulattal nevezném képszerkesztőnek). De ha az effektezés a lényeg, én is ajánlom az EffectBankot, és megtoldom a FotoSketcherrel:

[link]

2017. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 DjImipapa ***** válasza:

Én meg azt nem értem, minek halott linket idetenni? Ez a válasz a letöltésre(effectizére):

Not Found


The requested URL /Softwares/Effectbank/DL001/Effectbank_Setup_w7.zip was not found on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at illusions.hu Port 80

2017. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tabaki ***** válasza:

@#3:

Igazad van. Az EffectBanknak sajnos, már régen lőttek, és csak az ajánlotthoz hasonló kétes letöltőoldalakon lehet megtalálni -- más kérdés, hogy azokról legalább letölthető. Ha Kérdező elszánja rá magát, javaslom, hogy a telepítőt vesse alá egy alapos vírus- és malware-vizsgálatnak. Az efféle oldalaknak az a híre, hogy élen járnak a vírusterjesztésben, és az ilyen árván maradt szoftverek helyzete végképp nem tiszta.

Kár érte egyébként, egy jól indult magyar fejlesztésű progival kevesebb.

2017. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DjImipapa ***** válasza:
Cnetes letöltés tiszta, jelentem!😃
2017. ápr. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

EffectBank letöltés (garantáltan vírusmentes!)

[link]


vírusellenőrzés:

[link]

2017. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gimp 2.8
2017. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:

@#7:

A Gimp valóban sok effektet tartalmaz, viszont szerintem ott a hangsúly inkább a szerkesztés finomságain van, ami éppenséggel nem jellemző az egyébként kiváló Phoscape-re. Valószínűleg ezért nem jutott eddig eszünkbe, hogy ezt a minden képszerkesztős kérdésnél az elsők közt ajánlott programot javasoljuk, de csakugyan kár volt: Ha Kérdező nem riad vissza egy kis szemléletváltástól, a Gimppel rafináltabban effektezhet, mint a kötöttebb effektprogramokkal, és az eleve nagyon jó alapprogramon kívül még hatalmas letölthető plugin-készlete is van.

A Gimp honlapja:

[link]

Itt pedig részletes magyar nyelvű oktatókönyv is letölthető hozzá:

[link]

Sok érdekes és hasznos tutoriál például itt:

[link]

[link]

[link]

2017. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!