Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs basszus Firefoxba?

Miért nincs basszus Firefoxba?

Figyelt kérdés
Windows7 cseréltem 10-re minden alkatrész támogatja a 10-et. Az audióleképző csip Realtek ALC 892. Mozillában (Firefox) még sincsen basszus amikor rádiót vagy youtubet hallgatok vagy bármi mást, csak akkor ha felcserélem az audió driver szoftverében a center és a subwofer kimenetet. Akkor viszont mindenhol megváltozik a kimenet (ha filmet nézek merevlemezről és zenehallgatás közben is). Legfrissebb driver és a listában is írja hogy támogatja az ALC 892 csipet. Ezért gondolom hogy valalmi a Firefoxal van. Ötletek? Kíméljetek azzal hogy a 10 szar meg stb. Csakis segítő, ötletelő komenteket kérek mert nem nagyon találok rá megoldást.

2017. ápr. 29. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Firefoxnak köze nincs hozzá.


Ahhoz van köze, hogy alapból sztere (2ch) hangot kapsz.

Neked 5.1 kell, hogy minden szép legyen, mert a SUB

az a .1, vagyis külön kell neki a jel.


Be kell lőni, hogy ahol nincs 5.1, csak 2.0, ott szoft-

veresen csináljon neked 5.1-et. Ehhez nem árt valami

kodek.

2017. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem a basszus hiányzik (mint adott frekvencia), hanem sztereó hang jön, azaz a mélynyomó nem kap semmi jelet.


Esetleg bekapcsolhatod a speaker fill funkciót, de mivel már vagy 10 éve bugos, a hátsó hangszórók monóban szólnak akkor, és az egész olyan, mintha víz alatt szólna.


Ha az erősítődnek van kiterjesztő funkciója, inkább azt használd, azzal nem lesz ilyen baj.

2017. ápr. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor a 7 alatt hogyan volt nekem mély? Most is megyen mindegyik hangszóró ugyanúgy mint a 7 alatt csak a mély az nem szól. Ha jól emlékszem annak idején valamit babráltam a Firefox parancsikonba valami leírás alapján lehet hogy azért volt nekem mély. De annak már vagy 2.5 éve Én meg nem mentettem el hogy mit csináltam, és sehol se találom neten sem. Hátha ez ad valakinek valami támpontot.
2017. ápr. 30. 11:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy Genius 5.1 van. 3 jack-al csatlakozik a gépre
2017. ápr. 30. 11:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Meglett a gond. Most már minden 5.1-re jön ki méllyel. Microsoft Silverlight feltelepítés után szépen megyen :)
2017. ápr. 30. 11:56
 6/6 A kérdező kommentje:

vagyis egész pontosan ebben a sorrendbe kellene felrakni csak nemem a Silverloght hiányzott.


I solved the problem for my Creative audio board .If you want to fix it too,follow the next steps:


1- Uninstall Adobe flash player from your computer with the uninstaller from adobe webpage and clean all the registry with CCleaner and System Ninja

2- install the firefox addon YouTube Flash Video Player by Baris Derin [link] ... eo-player/

3- go to " [link] ... tion3.html and download Flash Player 22.0.0.192 for Firefox and Netscape Plug-In compatible applications – NPAPI . Install it

4- go to " [link] " and download the Flash Player content debugger for Firefox - NPAPI and download the Flash Player projector content debugger . Install it

5- Install Adobe shockwave player and Microsoft Silverlight

6- Go to addons/pluggins and set allways activate option for shockwave and silverlight ,in the right side.

Go to youtube and ebjoy 5.1 sound

2017. ápr. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!