Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem akarja aktiválni az...

Nem akarja aktiválni az Office-t. Most töröljem le? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy időben kiírta az office, hogy “…alkalmazást nem telepítették az aktuális felhasználó számára”. Neten néztem, hogy törölni kell az opa12.dat-t, töröltem is, minden oké elindul.... CSAK! Mikor megnyitom, elvileg aktiválni akar, interneten, oké rákattintok, de azt írja, hogy már nem lehet és hogy 21 alkalommal tudom még megnyitni. Hogy aktiváljam, másik kóddal? Vagy minden proginak saját kódja van, és töltsek le újat? Nem vágom..
2010. máj. 15. 11:02
 1/8 bp1985 ***** válasza:
Torrentes office-ról beszélünk, amint látom. Enterprise editiont leszeded, és nem lesz gondod. Nekem is volt ilyen az ultimate-val. Mivel az enterprise céges licenc, így korlátlanul telepíthető.
2010. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tört Office már csak ilyen. Inkább töröld ezt a vacakot. Töltsd le az ingyenes OpenOffice.org 3.2-t. Van benne Writer (szövegszerkesztő), van Calc (táblázatkezelő) és Impress (mint a Powrr Point) és sok más. Ingyenes, minden kiterjesztést kezel, jobb, mint ez a Microsoft vacak. De annak minden maradványát törölni kell, Registryből is. És első használatnál pl. .doc fájloknál Társítással fog indulni, aztán megtanulja a Windows. [link]
2010. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Két hónapja töröltem végleg az MS Office-t (Word 97), azóta tanulom az OpenOffice-t. Sokkal többet tud és ingyenes, úgynevezett "szabad szoftver". www.fsf.hu
2010. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

töltsd le helyette ezt!

Ashampoo_Office_2008.

[link]

Letöltési méret: csak 40.9 MB rar archívum

Telepítési méret: csak 48.9 MB!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress egy Office 2007 Enterprise-t, lehetőleg buherálatlant. Egy ilyen nem buherált Office 580 MB körül van, javítások nélkül. Telepítés során kérni fog egy kódot (nem kötelező megadni, de akkor később fogja kérni :)

Menj fel a [link] -ra, és ott találsz működő termékkulcsot.

2010. máj. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a suli miatt nekem a MS Office kell..
2010. máj. 17. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg kell venni, egyáltalán nem olcsó, 26 ezer ft-ba kerül. [link]
2010. máj. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!