Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az a régi autós...

Mi lehet az a régi autós játék? (még a win 95/98-as korszakból)

Figyelt kérdés

Anno a suliban a gépeken volt egy vicces felülnézetes autóversenyes játék, aminek sajnos nem tudom a nevét, de fel akarom kutatni.


Még a win 98-as gépeken volt meg még xp-en is a felülnézetes gta I mellett nálunk ez is sláger volt.


A játék úgy nézett ki, hogy felülnézetes volt és mindenféle járgánnyal lehetett versenyezni (kamion, busz, bogárhátú és ilyenek) a pályáknál volt vidéki farmos pálya, dzsungeles, városi. Jellemző volt rá, hogy minden pályán valami keresztülvágott az úton ezzel akadályozva versenyt (vidéki pályán vonat, a dzsungelben guruló kövek).


Rohadt jó játék volt, főleg osztott képernyőn egymás ellen, de sajnos nem emlékszek mi lehetett a neve.


Valaki esetleg tudja melyik játék lehet ez???



2017. máj. 1. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ignition. Asszem 97-es játék. Én is bírtam :)
2017. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen Ignition időközben én is megtaláltam. Szerintem is király game! Köszi!
2017. máj. 1. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:
A Death Rally is hasonló, szintén klasszikus.
2017. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!