Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elindítanám a Microsoft Train...

Elindítanám a Microsoft Train Simulatort, de a program működése leáll, ötletek? (több lent)

Figyelt kérdés
A gépem megfelel a követelményeknek, és még a kompatibilitási dolgokkal is próbálkoztam sikertelenül. Windows 8.1-et használok, és a játék nem eredeti, ezért ne balhézzon velem senki, boltba honnan szerezném be ezt az "ősi" játékot manapság, és nem biztos, hogy az eredeti is működne, nézegettem külföldi videókat is, de valami fájlokat másolgattak a könyvárba, azért lenne szükségem egy magyar segítségre is, hogy mit és pontosan hogy kéne csinálnom.

2017. máj. 1. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha hülyeséget mondok, ne pontozzatok le, de én tapasztalataim alapján windows 7-en sem működött már rendesen az MSTS, 8-ason meg el sem indult (nekem legalábbis). Szerintem túl régi az a játék, és nem kompatibilis.

Megoldásként lehet esetleg használni az OpenRails nevű játékot, szinte ugyanaz, és bele lehet tenni az MSTS pályáit és vonatait. A kezelése is ugyanaz kb, grafikában is hasonló, csak kompatibilis az újabb rendszerekkel.

Érdemes egy próbát megejteni.

2017. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:

"nézegettem külföldi videókat is, de valami fájlokat másolgattak a könyvárba"


Akkor ezek szerint láttad a megoldást. Csak nézd meg még egyszer, ezért tette fel valaki.

2017. máj. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó lesz az Open Rails is köszönöm, a bonyolult kompatibilitási módszereket inkább passzolom, örülök, hogy működik :D
2017. máj. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!