Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most mi legyen?

Oroszlan15 kérdése:

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
2 éve megvettem a simcity5-öt játszottam vele aztán letöröltem az origint. Elfelejtettem az accom jelszavát és a társított email cím már nem létezik de nekem kell az a játék újra vétel nélkül, most mit kéne csinálnom?

2017. máj. 1. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sok minden kell, de így jártál, legközelebb gondolkozol, mielőtt pénzzel játszol.
2017. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem egy vadiúj sportkocsi kell, egy saját lakás, meg egy nagymellű vörös.
2017. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irj az origin supportnak
2017. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Írj a gyakorikérdésekre, hátha valaki újra megveszi neked.

Vagy indíts el egy kickstarter kampányt ezügyben!

2017. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába ír a Supportnak, ha semmit nem tud az accountjáról. Ha digitálisan vette meg a játékot, akkor még egy lefotózott serialt sem tud elküldeni nekik, hogy valamivel bizonyítsa, hogy ez a széria számú játék hozzá lett kapcsolva egy Origin accounthoz.


Sajnos ez most egy erős tanulólecke, hogy a fontos belépési adatokat (pláne ahol pénzről van szó) elmentjük valahova.


Az egyetlen esélye abban rejlik amit írtam, ha netán dobozos verzió van, akkor a serialt fotózza le, csatolja hozzá az emailhez amit a Supportnak ír, és hátha van esély a dologra.

2017. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha létre tudod hozni újra az email címet, van esélyed, hogy a jelszavadat vissza tudod állítani. Amúgy írj a supportnak, ha azt mondják, hogy nem tudnak segíteni, legalább megpróbáltad.
2017. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5.válaszoló a játékot nem digitálisan vettem meg van a doboz meg a CD.

6. válaszoló sajnos amit mondtál azt nem tudom megcsinálni mert, a mailbox enyhén szólva is minősíthetetlenül használhatatlan, tehát az se biztos hogy törölték az email címet, vagy csak szimplán nem tudok belépni.

1. 2. és 4. válaszolók meg nem értem hogy minek szóltak ehhez hozzá, sőt egyáltalán minek olvasták végig hogyha amit hozzá tudnak adni enyhén szólva is csak egy nagy kupac sz@r a hasonló minőségű elméjükből.

2017. máj. 6. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
mailbox.hu címek elvileg nem törlődtek. Írj a supportjuknak!
2017. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!