Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden feltelepített programom csak úgy indul el nekem, ha rendszergazdaként futtatom? Ha simán rákattintok a program ikonjára, nem indul el, csak ha futtatás rendszergazdaként ?

Figyelt kérdés

#rendszergazda #programok futtatás rendszergazdaként.
2017. máj. 3. 11:47
 1/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:
Adj magadnak rendszergazdai jogokat. Ha nem akarsz, akkor a program ikonján jobb-klikk, kompatibilitási mód tabon jelöld be hogy rendszergazdaként indítsa.
2017. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hát én rendelkezem a géppel, én tettem fel magamnak XD
2017. máj. 3. 13:16
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogyan tudok rendszergazdai jogokat adni? Az az érdekes, hogy egyedül én kezelem agépet, én telepítettem rá a gépet stb
2017. máj. 3. 13:20
 4/6 Djjjozsiiiii ***** válasza:
A vezérlőpult / felhasználói fiókoknál nézd meg, tényleg rendszergazda vagy-e. Ott állíthatsz rendszergazda jogosultságot. Ha így sem jó majd talán jön más aki tudni fogja, én erre tippelek.
2017. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megnéztem. Nevem alatt írja hogy Rendszergazda
2017. máj. 3. 15:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult/felhasználói fiókok/felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása. Itt a csúszkát húzd le az aljára.
2017. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!