Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Freesync-es monitor és VGA...

Freesync-es monitor és VGA esetében a játékok saját menüjében vsync on off vagy on adaptive legyen?

Figyelt kérdés

Monitor adott freesync-es VGA adott freesync-es. AMD settingsben meg is jelenik hogy freesync available.

Na most.

Adott játék helyi menüjében settingsnél mit állítsak vsync kapcsán?

Variációk szokásosak: vsync on vagy off vagy on adaptive/variable?


Melyiket és miért épp azt?


2017. máj. 3. 13:51
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Az adaptive/variable. A freesync -et pont azért találták ki, hogy ne kelljen a képtörés miatt v-sync -et használni, ami laggot és FPS limitet okoz.
2017. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"A freesync -et pont azért találták ki, hogy ne kelljen a képtörés miatt v-sync -et használni,"


Hát most vagy én nem értem vagy te. A freesync -et azért találták ki--így van!!


De ha adaptive-re állítom akkor is van vsync!!

Vagyis a státusza on.

Ha a freesync feleslegessé okafogyottá teszi a vsync-et akkor azt ki kell kapcsolni és kész nem?

2017. máj. 3. 19:30
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
Régen adaptive sync -nek is nevezték a freesync -et. De akkor lehet, hogy ki kell kapcsolni.
2017. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

???


Régen adaptive sync -nek is nevezték a freesync -et


A kettőnek köze nincs egymáshoz. Az egyik alma a másik körte.

2017. máj. 4. 11:30
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

[link]

Ha itt hazudtak, akkor én is bocs.


Amúgy egyszerű letesztelni, hogy működik-e. Frapsal nézed, hogy befixál-e a fsp 30/60/120-ra, megmozgatod az egeret, hogy van-e képtörés.

2017. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!