Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik miatt szaggat a san...

Melyik miatt szaggat a san andreas?

Figyelt kérdés

Proci: Intel Celeron 2.66 (nem dual)

Videókártya: ati radeon 9250 128Mb

Ram: 512Mb

Hang: integrált (sztem. emiatt nem lehet)


2010. máj. 15. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyik felsorolt alkatrész se valami ütős, a Ram kevés, proci lehet 100%-on pörög, VGA meg simán csak gyenge.


Próbáld meg lejjebb venni a graf beállításokat, ha 800x600 full minimumon szaggat, akkor felejtsd el a San Andreast.....

2010. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem proci meg ram miatt. A vga-nak szerintem ezt még el kellene vinnie (haver laptopon tolja integrált Intel GMA vga-val, bár ott erősebb a proci és több a ram).
2010. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát szerintem a vga is kevés, mert nekem egy ősrégi radeon 9600 am van, ugyan ilyen procival, meg 1.5 giga rammal, és a san andreas nekem is szaggat. szal a proci vga és ram miatt szaggat.
2010. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak a procival van baj, mert rakok bele másikat(újonnan).
2010. máj. 16. 00:22
 5/9 A kérdező kommentje:
ha csak a procival van a baj, akkor veszek bele, de ha már a többivel is probléma van akkor később veszek másik gépet.
2010. máj. 16. 00:22
 6/9 anonim ***** válasza:

én a videókártyádra tippelnék... az tűnik a leggyengébbnek... utána a proci...

De akkor is a ram-mal kezdd az újítást, vagy egy új géppel... 100000ft alatt is van olyan, amin fullon menne a san andreas...

2010. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 19:06 vagyok. Ne vicceljetek már! Komolyan nem szúrja senkinek a szemét, hogy Celeron?! Alapból nem jó játékra. Különben nem hülyeségből írom. Volt egy Celeronos gépem és még jó vga-val is úgy szaggatott, hogy öröm volt nézni. Tapasztalatom szerint ez a játék jobban procifüggő mint vga függő. Amúgy San Andreas ATI 9250-en:

http://www.youtube.com/watch?v=4JupLDA0hgI

2010. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

NA EZ NAGYON JÓ DOLOG, hogy nem a videókártyával van a gond, mert már amúgy a procit régebben is ki a kartam cserélni, hát akkor most sort kerítek rá. :D:D

(azért jó, hogy nem a videó kártyával van a baj, mert ezt a kártyát baráti áron használtan 1500Ft-ért vettem, és nem szerettem volna, ha úgymond odavész, mert szaggat rajta)

2010. máj. 16. 18:38
 9/9 A kérdező kommentje:
De hogy látom, hogy nem a videó kártyával van a baj, akkor procit cserélek.
2010. máj. 16. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!