Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen kép ez, és milyen...

Milyen kép ez, és milyen oldalon lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ugye képet szeretnék nyomtatni, de olyat aminek van fehér kerete és lehet alá írni.De ezt előtte meg kell szerkeszteni majd csak utána úgy lehet kinyomtatni.ennek a kép típusnak mi a neve, és tudnátok adni egy linket ahol így tudom szerkeszteni a képeket?


Ha nem tudnátok milyen, itt egy link:

[link]



2017. máj. 7. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

kollázsnak hívják vannak ilyen programok amiben úgy tudod a digitális képeket rendezgetni, mintha csak papír képek lennének egy asztal lapon.



collage image editor

erre keress ha nem jó amit linkelek


[link]

2017. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:

Hát, ez inkább montázs, és bármelyik normális képszerkesztővel megoldható. Ha mindenképp online kell, javaslom a Pixlr-t.

[link]

Asztali alkalmazásként meg mondjuk a Gimp, ha meg egyszerűbb kéne, Phoxo.

[link]

[link]

2017. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem a linkeket.
2017. máj. 8. 16:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet kínos, de eljutottam az oldalhoz, megvannak a collagek, de nem nagyon találok olyat ami így lenne.Valaki még segítség :D
2017. máj. 8. 18:31
 5/5 tabaki ***** válasza:

Ha jól értem, ez egy játék borítóképe. A grafikusokat nem azért fizetik, hogy egy készen talált keretbe bevágjanak valamit, oszt jó'van -- ez csak az effektprogramokon nevelkedett generáció tévképzete. A képed szépen ki lett találva, föl lett építve, mégpedig nem két óra alatt, mint az én vázlatom...

[link]

...hanem mondjuk napokat szánt rá az illető. De az, remélem, az én rajzomból is kiderül, hogy elvi lehetetlenség nincs a kép megszerkesztésében. Ez Gimppel készült, nem jártam utána, hogy a Pixlr-ben is megvan-e hozzá minden szükséges funkció. Mellesleg, mint említém, nem kollázs (számítógépes értelemben: képgyűjtemény), ezért túl sok értelme nincs ezen a címen keresni. Bizonyos kollázskészítő programok a képeket fotópapírra emlékeztető szegéllyel látják el, ez távoli asszociációként felidézheti ezt a grafikát, de sok köze nincs hozzá:

[link]

Az internetes képkeret finoman szólva egy kissé más műfaj, szerintem nem fogsz olyat találni, amelyik akár csak megközelíti is az általad linkelt igényes montázs minőségét:

[link]

2017. máj. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!