Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség kéne az Advanced...

Segítség kéne az Advanced SystemCare-el kapcsolatban: RAM programozása. Mi ez?

Figyelt kérdés
Ha rákattintok a RAM programozása lehetőségre akkor ott van egy olyan hogy indít! Ott pedig 2 opció: programozott törlés és alapos törlés. Melyik mit jelent és mi történik ha valamelyiket kiválasztom? Nem lesz baja a gépemnek? A válaszokat előre is köszi!
2010. máj. 15. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs mi az, de annak, hogy a RAM törlése, semmi értelme nincs.
2010. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az van ott hogy RAM törlése hanem hogy programozott törlés és alapos törlés. Csak egyiket sem tudom hogy mit jelent.
2010. máj. 17. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló úgy érthette, hogy ez fölösleges dolog.


Nem tudom mennyire vagy otthon számítástechnikában, de megróbálom röviden elmondani. Bár a kérdést elég rég írtad, azóta utána is nézhettél, de akkor zárd le a kérdést légyszíves!


A RAM véletlen elérésű memória (Random Acces Memory) ami a számítógépben az ideiglenes adatok tárolására szolgál, pl parancsok, programadatok stb.

Az ezen tárolt adatok áramkimaradáskor, tehát ha kikapcsolod a gépet, eltűnnek.


Tehát a törlése fölösleges dolog, egy újraindítás is megteszi. Az Advanced System Care-ben vannak még ilyen vicces dolgok :D amik semmire sem jók.

Ezt a kis programot (RAM törlése) arra a célra készíthették, ha esetleg egy program összekuszálta a ramodat, és el akarod tűntetni a parancsait. Nem tudom ez mivel járhat, lehet hogy újra is indítja a gépet, akkor viszont semmi értelme, mert kikapcsolja a programjaidat, de ha kitörli a RAM-ot, akkor is...


Na mindegy, röviden, sajnos nem tudom mire jó ez, elvileg semmire.

Akkor se lesz baj ha kipróbálód.


Üdv

2010. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszodat mostmár értem. Nem akarok nagyképű lenni de otthon vagyok a számítástechnikában, ilyen iskolába is járok. De tényleg mostmár értem hogy mi ez:D Tényleg régen írtam a kérdést de még mindig kíváncsi voltam:D Köszi mégegyszer hogy írtál!!!!!!!
2010. szept. 6. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!