Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van itt valaki, aki ért a...

Van itt valaki, aki ért a GoogleDrive-hoz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 9. 17:37
1 2
 1/12 Derwer ***** válasza:
100%
Mit kell érteni? Mi a gond?
2017. máj. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a gond?
2017. máj. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
#1 - #2, nem igaz, hogy ilyen egyszerű kérdésre sem tudtok válaszolni!
2017. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van
2017. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 100%-ban megválaszolta a kérdést :D
2017. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát például itt volt már két kérdésem, de azt szeretném most kérdezni, hogy


a)meg tudja-e csinálni valaki, hogy nem küldi el az egyik mappában szereplő fájlt? (csak annyi, hogy képes-e)

b) ha azt írja ki, hogy Ma a legutóbbi szerinti rendezésnél, akkor azok adott dátum szerint Ma, vagy az elmúlt 24 órára vonatkozóan Ma kerültek fel; és akkor a héten korábban az még az előzőnapi is lehet-e?

c)Van egy mappaállapot, amit küldünk el a tanárnak például? (Ha a link küldése után változik a mappa, akkor azt látja a címzett?)

c/2) Észre lehet venni valahol, ha valaki elküldés előtt törölte, utána visszaállította a fájlt?

Most egyelőre ennyit szeretnék még kérdezni, majd ha eszembe jut, akkor írok még, csak a másik kettő Google Drive-os kérdésemhez nem érkezett válasz; akkor még azt hittem, hogy tömörített fájlt küldenek, de valaki mondta, hogy csak a mappa linkjét.

2017. máj. 9. 19:17
 7/12 A kérdező kommentje:

Mármint, az a)hoz még:

hogy úgy, hogy van mondjuk 20 fájl benne a mappában, és ebből csak 19-et vagy 18-at továbbít

(ha igen, a hogyant légyszi ne írjátok le)

2017. máj. 9. 19:19
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért így tettem föl a kérdést, mert amikor nem így tettem föl, hanem konkrétumot kérdeztem, nem jött válasz.
2017. máj. 10. 21:03
 9/12 Derwer ***** válasza:

A) Igen lehet, csak egyetlen fájl megosztani. Jobb klikk a fájlon és megosztás

B) Nem tudom, teszteld...

C) Nem, nincs ilyen, ehhez verziókövető alkalmazás kell. Csinálj a mappáról egy másolatot/ZIPpet és azt oszd meg.

C2) Ha a Drive főoldalra mész, akkor jobb oldalt van egy tevékenység napló. Max az van erre a célra.

2017. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszi az eddigieket, mentek a zöldek, az a helyzet állt elő, hogy most két kérdésemnél két eltérő választ kaptam. Kérlek, valaki erősítse meg valamelyiket. Előre is köszönöm. Másik idekapcsolódó kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..
2017. máj. 12. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!