Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premiere Pro-ban hogy...

Adobe Premiere Pro-ban hogy lehet beállítani azt h ne legyen olyan nagy adatsebessége a lerenderelt videónak? Mert így iszonyat nagy hely kell neki?

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 12:11
 1/8 DjImipapa ***** válasza:

Ha azt se tudod, mit hogyan, minek használod??? Leginkább eleve tisztában kéne lenni a program beálltási lehetőségeivel. képen a variációk tárháza(windows mediát szoktam erőltetni, megfelelő mindenre.....)

[link]

2017. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tabaki ***** válasza:
Adatsebessége?
2017. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem gec a videónak az mamája érdekel, igen adatsebesség. De akármilyen sequence beállítást használok nagyon magas... Amúgy nem tudsz normálisan válaszolni? Senki nem kéri h itt válaszolj ha nem akarsz menj a fa szba. Én is Windows-al nyomom a renderelést mégis 10 MP 600GB -.-". Mind1 veszek 5TB HDD csak elég lesz.
2017. máj. 10. 16:35
 4/8 DjImipapa ***** válasza:
Idézem:" 10 MP 600GB" ez nálad mit jelent? Mert a nagybetűvel írt MP az lehet angolul lerövidített Military Police is akár....
2017. máj. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DjImipapa ***** válasza:
Amúgy meg moderáld magad, úgygondolom nem kéne trágárkodni, ha már b......sz vagy valamihez....Tananyag: [link]
2017. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:

Inkább azokról az „akármilyen” beállításokról dalolhattál volna még. Nem tudjuk, mekkora a képméret, az FPS, és hogy milyen kodekek milyen értékeivel kísérleteztél. Lehet, hogy ez a méret a minőségi elvárásaid szempontjából teljesen indokolt.

Az adatsebességet a tömörítés beállításaival tudod leszállítani, de ennek a (közel) veszteségmentes kép esetén megvannak a határai. A fájlméret további csökkentéséhez le kell butítanod a videót alacsonyabb bitrátával, és/vagy kisebb képpel, FPS-szel. A végleges változat kompromisszum eredménye: A méret addig csökkenthető, amíg még elfogadhatónak találod a minőséget. A tökéletes kép és a kis fájl együtt nem teljesíthető.

2017. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó már minden megvan. De amúgy akiknek nincs türelmük itt normális válaszokat adni azok miért teszik ha úgy is úgy kezelik a kérdezőt mint egy idióta. Én itt azért kérdeztem mert nem tudtam valamit, nem azért mert unatkoztam. Lehet hogy ez egy tök alap dolog volt, ezek után nekem is az mert már tudom hogy kell, de ha tőlem visszakérdezik, nem úgy válaszolok hogy ha ezt se tudod akkor inkább el se kezdj videókat csinálni. Ennek ez lenne a lényege.
2017. máj. 27. 18:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja amúgy igen bocs kiírhattam volna, én az MP alatt Military Police-t éretettem. Kösz.
2017. máj. 27. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!