Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom újra telepíten...

Miért nem tudom újra telepíteni a számítógépet? (többi lent )

Figyelt kérdés
Nos, olyan problémám van, hogy újra akarom telepíteni a PC-t és nem engedi. Windows telepítőbe vagyok és miutén kiválasztottam az "Egyéni (haladó)" menüpontot és nekem nem jelenik meg a "Meghajtó beállításai (halado)".. Nincs ott és nem tudom partíciókat beállítani és nem tudom formázni. Tud valaki segíteni? Biztos jó a windows mert már többször is telepítettem vele más gépeket és CD-vel is próbálkoztam meg XP-vel is. És semmi! Win 7-et akarom feltenni pendrivéről és nem jelenik meg a "Meghajtó beállításai (haladó)" menü. Hogy tudom leformázni?

#Windows #telepítés #Windows 7 #rendszer #haladó #Meghajtó beállításai haladó
2017. máj. 11. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem segített..
2017. máj. 11. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen HDD van a gépben ill. milyen particiós tábla van rajta?

Mert ha 2TB-tól nagyobb HDD, azt csak EFI módban indítva fogja látni, ugyanígy, ha már van egy GPT particiós tábla a HDD-n, azt is csak EFI módban fogod tuni kezelni.

2017. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Sikerült megoldanom! BIOS-ban kellet ügyeskedni. Sikerült!
2017. máj. 11. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!