Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Power Pointba hogyan lehet...

Power Pointba hogyan lehet videót beszúrni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2017. máj. 11. 19:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam.Telefonos videót,amelyet a gépre töltöttünk rá.Egyszerűen nem engedi rátenni.
2017. máj. 11. 19:59
 2/6 tabaki ***** válasza:
67%
El ne áruld, milyen formátum, úgy elveszne a rejtvény sava-borsa.
2017. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. máj. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves tabaki!Gratulálok az értelmi szintedhez,gondolom ehhez kemény iskolát el kellett végezni,hogy valaki ennyire paraszt legyen.Nem értem miért nem lehet ilyenkor normálisan megkérdezni hogy milyen formátum.Amúgy meg oké hogy nem írtam oda bocsánat,de ezt meg lehetett volna fogalmazni emberi módra,nem flegmaként.Annyira bírom,hogy ilyenkor az emberek simán beflegmulnak csak mert egy ott a felhasználó név,és úgysem érdekel kivel vagy bunkó.Szóval ha valakinek van ezzel kapcsolatban értelmes válasza akkor kérjem írja meg.Ahhoz meg lehet hogy vagyok olyan hülye,kimondom,hogy nem tudom milyen formátum,de azt nem tűröm el hogy valaki tapló módjára viselkedjen.Köszöntem.
2017. máj. 12. 17:26
 5/6 tabaki ***** válasza:

Hát ez csuda kemény beszólás volt a részemről, nincs az a kérges lelkű kérdező, aki a lelkére ne vette volna. Elnézést kérek könyörtelen szavaimért.

A fájlra a jobb gombbal kattintva a Tulajdonságok menüpontban valószínűleg megtalálod a fájl kiterjesztését is, amelyet a Windows alaphelyzetben titkol a felhasználói elől. Ezt vesd össze az itt közölt támogatott formátumok kiterjesztésével:

[link]

Ha nem találod meg köztük, kövesd az oldal útmutatásait. Az említetten kívül itt van még két népszerű konverter:

[link]

[link]

2017. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aztaaa!!Normálisan is lehet válaszolni!De érdekes.. Köszönöm.
2017. máj. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!