Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lego Star Wars III: The Clone...

Lego Star Wars III: The Clone Wars gyári PC játék mindig ugyanannál a pontnál összeomlik, mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
2 napja vettem 576-ban Lego Star Wars III-at, gyári lemez, azóta semmi gond nem volt vele, már több mint a felét végigjátszottam, és van egy pálya, ahol egy bizonyos pontnál meghalt a játék, kiírta hogy hiba miatt leállt. Gondoltam biztos valami kiakadt benne vagy poros volt a lemez vagy ilyesmi, de mikor újra akartam játszani a pályát, centiméterre ugyanannál a résznél megint összeomlott (és sehol máshol). Ez nem lehet véeltlen, és még egyszer hangsúlyozom gyári játkról van szó, nem valami másolt vagy letöltött gagyiról. Windows 7-em van, nem túl régi videokártyával, sokkal újabb, erősebb és nagyobb programok simán futnak rajta (pl. GTA 5). Mi lehet a gond és hogyan lehetne megoldani? (Kéne az a pálya a 100%-hoz.) Előre is köszönöm!

2017. máj. 19. 22:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!