Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segítene egy kicsit a...

Amy-kun kérdése:

Valaki segítene egy kicsit a Paint Tool Sai programmal kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet hogy egy kicsit furán fogok fogalmazni, de azért remélem érthető. Szóval arról lenne szó, hogy nem tudok vázlatolni. Vagyis amikor húzom a vonásokat, olyan lesz mintha sima paintben rajzolnék, pixeles.

Már mindent kipróbáltam hogyan tudnám helyrehozni de semmi sem jött be. :(

Tippek esetleg?



2017. máj. 20. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Még nem használtam, de pixelesedést, a kicsi dokumentum felbontás, vagy a keményre állított ecset okoz PS-ben.
2017. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, engem is az érdekelne, hogy mekkora "papírra" szoktál rajzolni? Én általában 2000×2000 pixellel szoktam kezdeni, aztán azt utólag kisebbre lehet majd vágni/méretezni, de ez garantálja, hogy nem lesz rossz felbontású a kép, hacsak nem a pixel rajzoló eszközt használod.


Illetve azt is érdemes megnézned a felső sávban, hogy hány százalékos a nagyítás, 100%-osan nem szabadna pixelesnek lennie.

2017. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat^^


2000x2000??:O Nekem nem is enged annyit... 1000x1000 a legnagyobb amit beállíthatok. Egyébként minden stimmel.

Ezelőtt nem csinálta ezt egyébként, csak mióta új rajztabom van.

Markerrel szoktam csinálni a vázlatokat, és ott ugye ha erősebben nyomom rá a szín is intenzívebb lesz, ha csak éppen hogy odaérintem akkor meg halvány. És a vége elvékonyodik.

Lehetséges lenne hogy a nyomásérzékelésével van probléma?

2017. máj. 20. 21:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és régen is előfordult 1-2x de akkor még segített ha újraindítottam a gépet :C
2017. máj. 20. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen tabod van? Nekem volt régen egy Genius Gpen-em, igaz PS-ben használtam, de az állandóan elvesztette a nyomásérzékenységét, mindig ki kellet húzni, majd visszadugni aztán ráuntam, és vettem egy wacom-ot, és minden tökéletes.
2017. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Wacom Intuosom van :C
2017. máj. 20. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!