Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Cue hiba? Adott flac+cue. A...

Cue hiba? Adott flac+cue. A cue alapján szeretném konvertálni, miért nem tudom megnyitni? Se daemontools, se EAC nem nyitja, hiba a hetedik sorban jelzéssel.

Figyelt kérdés
AIMP pl megnyitja cue alapján a lejátszáshoz, csak így nem tudom konvertálni.
2010. máj. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szerkeszteni pl. jegyzettömbbel. Találkoztam már olyan cue sheettel, amiben a számcímben volt idézőjel, ezért nem tudta lejátszani. Nézd meg vele a 7. sort, ha találsz felesleges idézőjelet, töröld ki.
2010. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Elvileg jó a 7. sor>>> FILE "Various - Buddha-Bar XII By Ravin (CD1 - La Vie En Rose).flac" WAVE

...de mégsem boldogultam. EAC nem is kezeli a flac-ot topikok szerint. Furcsa, mert ő hozta létre...:(

Foobar viszont megoldás volt. Furcsa mód, simán kezelte ezt a cue-t, és tudtam is konvertálni. De kell lennie valami turpisságnak még, csak nem jöttem rá. De nem is fogok....marad erre a célra a Foobar, úgyis annyira dicsérik, de nekem AIMP jobban teszik.

2010. máj. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!