Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vajon a Micro7 és Micro8 op....

Vajon a Micro7 és Micro8 op. Rendszerek jobbak, mint az Experience féle Tiny7 és TinyXP/MicroXP?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt, ahol a Tiny 7 Experience-hez hasonló lecsupaszított Windowst találtam. Íme: [link]


Valakinek van valami tapasztalata ezen oprendszerekkel?

Nálam a Tiny7 jól működött, azonban ezekről a rendszerekről abszolúte nem hallottam, sőt mi több, híréről se tudtam eddig.



2017. máj. 22. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem tennék fel ilyen rendszereket, amibe ennyire belenyúltak, mert csak a bajom volt velük. Ha esetleg a forráskódja, vagy valami hasonló nyilvános lenne, akkor talán, esetleg, de így ki tudja, hogy miket módosítottak, milyen hátsókapukat hagytak benne.


Elég nekem, hogy a Microsoft, Google, Facebook kémkedik utánam, nem kell, hogy bármilyen script kiddie be tudjon lépni a rendszerembe.


Régen én is ilyeneket használtam, aztán szidtam a Windowst, hogy milyen szar, mert folyton lassú lett, meg újra kellett telepíteni félévente. Aztán átálltam eredetire, mindent frissen tartok, azóta egyszer telepítettem újra, amikor SSD-t tettem a gépembe, tökéletesen működik.

2017. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem frissíthetők, bár sokaknak ez nem számít.
2017. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyet értek a kommenteddel, bár a Tiny7 op.rendszernél nem láttam/olvastam ilyen dolgokat, de ettől függetlenül jelen lehet.


Igazából ezek az abszolút lebutított rendszerek azon gépekre valók, amelyek masszívan benne vannak a 5-15 év között. ( Technikailag éppen hogy majdnem elavultnak vannak minősítve, szerintem ez a helyes megfogalmazása, azt hiszem.)


És mivel az előbb írtak közül ilyen gépre akarom tenni, ezért gondoltam hogy megkérdezem itt, hátha esetleg van valakinek tapasztalata. Eddig az Avast Premier nem jelzett be, át vizsgáltam vele és semmit sem talált. ( Micro8 RTM Extreme 64bit-nél legalább is.)

2017. máj. 22. 11:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, ha nem frissithető, akkor azért az lehet, hogy gáz :-/
2017. máj. 22. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én letölteném szivesen
2017. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!