Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha torrentről töltök le...

Ha torrentről töltök le valamit akkor kaphat vírust a gépem?

Figyelt kérdés
Letöltöm a gta 5 öt akkor kaphat e a letöltés vagy a játék telepítése közben vírust a gép?

2017. máj. 22. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá esély (ha nem is nagy), igen. Aki torrentezik az vállalja az ilyen jellegű kockázatokat.
2017. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

ha normális, ellenőrzött oldalról töltöd, akkor szinte 0 az valószínűsége.


Az ilyen piratebay meg hasonlókról összelehet szedni jó kis vírusokat.

2017. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én az Ncore ról és az e stone ról töltök le.

2017. máj. 22. 14:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrzik a torrenteket, töltheted nyugodtan
2017. máj. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 válasza hülyeség :

a torrent fájl egy adott állományra mutat..nem tartalmaz semmilyen infót a fertőzöttségről..lásd az oldal jogilag nem támadható ,mert semmilyen formában nem található meg nála a letöltendő állomány...

ellenörzés megtörténhet ha ,valaki ellenörzést kezdeményez az adott állományon ( letölti ,zárt közegben teszteli,online eszközökkel ellenőrizteti..virustotal stb..)


ncore adminok ,modok nem töltik le hivatalból és nem teszik meg azt a szívességet ,hogy a user helyett elvigyék a balhét:-)) nincs is rá kapacitásuk


mielőtt valamelyik okoska lehurrogna ..van fertőzött cucc ,amit én raktam fel ..és megbizható torrent minősítése van :-))

2017. máj. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ellenőrzés legfeljebb úgy valósul meg, hogy valaki bemondja hogy "jaj, ez vírus", és vagy leszedik, vagy nem.


A probléma ott jön be hogy egy program törése általában az exe fájl megpiszkálásával jár, tehát egy normális vírusirtó még jó hogy bejelez rá. Majd te eldöntöd hogy az csak fals-pozitív figyelmeztetés vagy tényleg vírus. És itt jön be, hogy saját felelősségre torrentezel.


Én ha vírust terjesztenék biztos hogy népszerű játék indítófájljába tenném, mert az emberek nem csak direkt az ilyet keresik, hanem önként is telepítik azt, ami a vírusok terjesztésének legjobb módszere - hiába van vírusirtó ha a hülyéje kikapcsolja meg ignorálja annak érdekében hogy a lopott játék/program menjen.

2017. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6- válasz közel van a realitáshoz

nem azért irtam , azt amit mert ki vagyok én?? ((e-pennis) ..hanem akinek van rá lehetősége ,vegye meg az áhított progit,zenét,filmet ..akármit ( lásd 20 millás bőmbivel nem szép dolog segélyért kujtorogni)..aki meg ugy gondolja ,hogy ő a Jani ...hát vállalja a dolog kockázatát....akinek meg nem telik a kisgyerkőc ajándékára annak ingyen beszerzem ...ha tudom .-))

2017. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!