Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A GTA IV elfutna ilyen erösség...

A GTA IV elfutna ilyen erösségű géppel akadozás nélkül? INTEL (R) CORE (TM) 2 DUO CPU E4500 @2.20Ghz 2.21Ghz,3GB RAM ÉS GEFORCE 8500GT 512MB

Figyelt kérdés

MÁRT MEGVAN A GTA IV DE HA PL 800x600 FELBONTÁSON VAN ÉS MINDEN MINIMUM-ON AKKOR FRANKON MEGY DE ELKEZD AKADOZNI ÉS HA ÁTÁLITOM A FELBONTÁST MÁSIKRA AKKOR ULYRA MEGY RENDESEN ÉS EGY IDÖ UTÁN MEGINT LELEASSUL ÉS MEGINT ÁTÁLITOM MEGINT GYORS LESSZ

MÉRT VAN EZ?


2010. máj. 17. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán el kéne futnia!!! Mondjuk talán az a videókártya egy kicsit gyenge nekem a legújabb Radeon van meg (radeon hd 5770) Na azon nemszaggat!!! [link]
2010. máj. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát de ha állitgatom a felbontást akkor ujra megy rendesen de egy idö mulva ha kocsiban vagyok belassul és átálitom egy idöre megint gyors lessz ugy 1 percre O.O
2010. máj. 17. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Túlmelegszik és nem tudja biztosítani a kezdő teljesítményt, kicsit lehűl, onnan megint megy rendesen. Ha passzív a VGA akkor főleg gond....
2010. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi!én is ugy gondoltam h tulmelegszik dehogy ennyire xD
2010. máj. 21. 12:28
 5/5 anonim ***** válasza:
egyértelműen melegszik a kártya, vagy valami más, egyébként capslock
2010. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!