Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes Windows 10-ről visszav...

Érdemes Windows 10-ről visszaváltani 7-esre?

Figyelt kérdés

Igazából a 10-essel sincs semmi bajom, de valahogy a 7-es mégis jobban tetszik az egyszerűség, átláthatóság miatt.

Illetve pár hónapja próbáltam visszarakni a 7-est, de valamiféle hibaüzenetet írt. Többfélével is próbálkoztam, de sajnos a pontos hibára már nem emlékszem. Esetleg valaki hátha tudja.



2017. máj. 24. 02:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2017. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget ne csinálj, jóból rosszabbat akarsz? Még ha upgradelt lenne, teli problémákkal, megérteném! Vigyél már egy kis logikát fejedbe és rájössz arra, hogy ez is egyszerű és átlátható, csak meglévő számtech tudásodat (??? kell felhasználni
2017. máj. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ,hogy neked melyik tetszett jobban de a gépedtől is függ mert nekem Windows 8.1 em volt lett 7 azután 10 de ha nem a legjobb teljesítményű a gép akkor a 7 a jó ha meg jó teljesítményű akkor 10
2017. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ha nem vagy eligazodva akkor tudok segíteni a telepitéssel vagy a választással discordon vagy skypen
2017. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zombozo ***** válasza:
Még kb 2,5 évig támogatott a Windows 7. Ha a géped támogatja a Windows 7-et, akkor nyugodtan. Érdemes rátekintened a géped gyártói honlapjára, hogy támogatja-e a Windows 7-et. A hiba lehet az uefi bios miatt, ki kell kapcsolni, ennek ellenére sem biztos, hogy telepíthető a régi windows. Mielőtt bármit is csinálsz, az adatmentést végezz el.
2017. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!