Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Zene rendszerező és mp3...

Zene rendszerező és mp3 cimkéző, taggelő programot keresek. Van ilyen?

Figyelt kérdés
szeretném a zenegyűjteményemet "rendszerezni" olyan módon,a számokhoz,az előadóhoz,az albumokhoz cimkéket rendelnék stílus,hangulat stb és a cimkékre kattintva kiadják az össze stalálatot a programon belül,vagy akár összetett keresést is végezhessek több cimke megadásával. a legjobb egy winamp lugin lenne,mivel azt használok kizárólag.

2017. máj. 26. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

mindegyik zenére jobb klikk-->tulajdonságok-->részletek és beírod magadnak.


Ezután már a windows media player is tudja magát renszerezni.

2017. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem és kipróbáltam,de nekem olyan cimkézési lehetőségre van szükségem,ahol akárhány cimkét hozzáadhatok hasonlóan egy bloghoz,vagy pld twitter hashtagjaihez.

Amit írsz ott tudok több cimkét hozzáadni úgy,hogy külön-külön is szortírozhassam pld úgy,hogy bizonyos cimkéket figyelmen kivül hagyok.

Egy példa a cíimkékre: romantikus,indie,gyors ezt kéne beírnom egy számhoz,de ne egybe kezelje,hanem külön.

egy különálló program lenne a legjobb

2017. máj. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!