Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lyrics video készítésénél,...

Lyrics video készítésénél, mik a legoptimálisabb audió beállítások?

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy 320 Kb/s 44 kHz paraméterekkel rendelkező zenén alapuló videót érdemes e magasabb értéken kimenteni mint pl 512 kb/s és 96 kHz-en.

Alacsonyabb értéken nyilván nem merem, mint az alap értékek hiszen nem szeretnék minőségi romlást, na de javulást érek el, ha fent megadott lemagasabb értékeken mentem ki a videót?



#Kbps #Sony Vegas #Sony Vegas Pro #kHz #audió beállítások
2017. máj. 26. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz hiányzó információt előteremteni. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy 2 decis pohárból a vizet 3 decisbe áttöltve 3 deci vized lesz-e. Nyilván nem.
2017. máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából csak megerősítésre vágytam és megkaptam, ment a zöld kéz! ;)
2017. máj. 26. 21:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a bitsűrűség az mp3-nál ugye 320 kb/s azonban megfigyeltem hogy kimentéskor videóként (1080p) ez átlagban csupán 192 kb/s-re van állítva mindenkinél. Ez nem vesz el a az audió minőségéből? Ne húzzam fel 320-ra? Vagy maradhat a 192-es mert úgy sem hallani a különbséget?
2017. máj. 27. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb a 192 minősége a 320-nál. A különbség érzékeléséhez viszont extrém drága technika kell, meg audiofilnek kell lenni. Ha halandó ember vagy, a 192-t már kifogástalannak hallod, ezért is ez a leggyakoribb. A 160-ra még ez nem igaz.
2017. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönet válaszokért!
2017. máj. 27. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!