Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ark Survival Evolved mentés?

Ark Survival Evolved mentés?

Figyelt kérdés

Singleplayer-ben játszom. Egy nagy bajom van vele, hogy csak automatikus mentés van benne. Már nagyon idegesít, hogy játszom vele 1,5 órát, megöl egy dínó és kezdhetem elölről a játékot. A szint az megmarad, de az összes tárgy elvész, ez tulajdonképpen felér egy teljes elölről kezdéssel.

Van lehetőség az egyéni mentésre és betöltésre?

Először azt hittem, hogy csak nálam hibás, de nem, utánanéztem és a legtöbb játékosnak ugyanez a problémája. Ez játszhatatlanná teszi az egészet.



2017. máj. 27. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a játék része, vissza kell menni a testedért 20 percen belül, 20 percig ott van benne minden cuccal. Építs ágyat a házadban, és ne tévedj nagyon el.


Van ilyen mod:

[link]


ami mutatja hol haltál meg. (más szerverén nem működik ha nem ő teszi be)

2017. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ó, értem. Köszönöm a választ.

Gondoltam erre a "visszamegyek a testemhez" dologra, már háromszor el is játszottam, de ebből csak egyszer maradt ott a test és a felszerelés, pedig pár percen belül mindig visszaértem. Ez bug lehet?

2017. máj. 27. 18:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Steam-mel nem tudom összehangolni a játékot (nem onnan vettem) így ehhez a műhely elemhez sem férek hozzá. Van más forrás, ahonnan hozzá lehet jutni?
2017. máj. 27. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs belőle steam nélkül induló kiadás, tört esetén nem tudom honnan lehet beszerezni a modot.
2017. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha van kódod próbáld aktiválni steamen
2017. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!