Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam Workshop-ról hogyan...

Steam Workshop-ról hogyan lehet letölteni kiegészítéseket egy játékhoz?

Figyelt kérdés
Kölcsönbe kaptam egy játékot (haverom, aki már megvette fel telepítette arra a gépre is, amit jelenleg én használok) így steam-en nem tudom beregisztrálni. A Workshop-os kiegészítőket meg csak úgy lehet elérni, ha el van Steam-en keresztül indítva a játék (állítólag).

2017. máj. 27. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudtam, hogy egyáltalán el lehet indítani egy olyan játékot a gépedről, amit nem a te accountoddal telepítettek.


Szerintem így nem fog menni a Workshop sem, mivel nincs a játék a Steam könyvtáradban.

2017. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem Steam-en vásárolt játékról van szó, de amúgy megvehető onnan is. Egy aktiváló kulcs van hozzá, de ha jól emlékszem offline az egész aktiválás, így akárhány gépre lehetett telepíteni.
2017. máj. 27. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Steamen kell aktiválni?

-Ha igen akkor nem offline az aktiváció! És mivel Te a saját accountodon nem vetted meg, legalábbis ezt írtad, nincs jogosultságod letölteni workshop elemeket!

-Nem? A játék nem Steames, csak ott is megvehető. Nincs jogosultságod letölteni workshop elemeket!


Egyebként úgy tudnál hogy a Steamen megadott nyelvnek megfelelően a' feliratkozás' gombot megnyomod, automatikusan le lesz töltve a kiválasztott elem.

2017. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!