Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wordben hogyan tudom beállítan...

Kerdeznek17 kérdése:

Wordben hogyan tudom beállítani hogy úgy válassza el a szavakat ahogy kifér?

Figyelt kérdés
Az utolsó betű után (ami kifér a lap jobb szélén) jöjjön a következő sorban folytatása, elválasztó vonal nélkül.

2017. máj. 29. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit csinálni akarsz, az szöges ellentétben van a magyar helyesírás szabályaival. Értelmét nem látom a rossz helyen elválasztott szavaknak, de ha minden áron ezt akarod , akkor szerintem csak manuálisan tudod. Vagyis írsz a jobb margóig és ha odaérsz nyomsz egy új sort. A hátránya az, hogy nagyon kell figyelni, hogy meddig írsz, mert ha egyel több karaktert írsz máris elválasztja, vagy az egész szót átteszi a következő sorba.
2017. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hominida ***** válasza:
Ha minden szóköz kemény (nem törhető) szóköz, akkor a sor végén talán hajlandó a Word kettétörni a szót, de nem látom, mi értelme volna ennek.
2017. máj. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!