Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne az Ankit...

Hogyan lehetne az Ankit telefonra is szinkronizálni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a programot számitógépre majd felregisztráltam és minden rendben működött(szinkronizálással),amikor viszont telefonra is lemenettem,nem jelentek meg a paklik...

2017. máj. 29. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem számítógép<->android között lazán ment. Gépen beléptem fiókba, nyomtam szinkronizációt. Majd telefonon is rányomtam a szinkronizációra (jobb felső sarok karikás nyíl), első alkalommal kérte a fiókadatokat, aztán ment. Rendesen végigpörög? Időnként olyat is kérdez ha nem tudja hogyan szinkronizáljon, hogy az egészet feltöltöd telefonról felhőbe, vagy az egészet felhőből telefonra. Ha így csináltad te is mennie kell, lehet mégegyszer szinkronizálni kell
2017. máj. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikerült,köszi:))
2017. máj. 30. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!