Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani nekem jó...

Tudnátok mondani nekem jó film vagy videó szerkesztő programokat?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm.:)

2017. máj. 31. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Pár ingyenes videószerkesztő a teljesség igénye nélkül:

* Avidemux: [link] - ez egyszerűbb vágási munkálatokhoz (ha nem akarsz effektezni, akkor elegendő lehet)

* Shotcut: [link]

* Openshot: [link]

* Lightworks: [link]

* PiTiVi: [link]

* Blender: [link] (ez mondjuk elsődlegesen 3D modellező alkalmazás, de van benne videószerkesztő)

2017. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dongaben ***** válasza:
Vagy az "Örök klasszikus", a "VirtualDub"
2017. máj. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:
Elképesztő, mi megy az utóbbi egy-két hétben. Naponta hárman akarnak videót szerkeszteni, és ez még csak a jéghegy csúcsa lehet. Hányan, de hányan üthetik be inkább egyszerűen a keresősorba, ahelyett, hogy ezerháromszázadjára is feltennék ezt a kérdést!
2017. jún. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszadó (tabaki)!

Elnézést kérek ha kérdésemel iritáltalak. De azért ide írtam ki a kérdésemet, hogy kiszürjem az ócska, szar programokat. Már számtalan programot kipróbáltam, de edig mindben csalótam.

Ja és azzal, hogy ma már mindenki videót akar szerkeszteni, azzal semi gond. Fejlődik a világ, ez már a 21.század.

2017. jún. 1. 19:48
 5/7 A kérdező kommentje:
És az edigi válaszadóknak köszönöm.
2017. jún. 1. 19:53
 6/7 tabaki ***** válasza:

Nem a videószerkesztéssel van a gond, hanem a más segítőkészségének a semmibevételével. Kezdek igazat adni Elsőnek, aki nem csinál belőle ügyet, és vagy huszadszor kopizza be ugyanazt a listát. Ez éppenséggel neked is feltűnhetett volna, ha valóban akkora szándék munkálna benned a szűrögetésre. Egyébként meg illetlenség azt feltételezned, hogy „ócska, szar” programokat ajánlunk, de ha ez a véleményed, akkor meg merő naiv ábránd, hogy éppen veled teszünk majd kivételt.

De kattintsál csak rá a saját magad által beírt témacímkére, és látni fogod, hogy az összes felsoroltat sokszor emlegettük már (a fentebb linkelt Blendert én magam is állandóan javaslom), szóval semmi újat nem kaptál, csak éppen dehogy jutott eszedbe ezeket kipróbálni. Gondolom, a némelyek által igen kedvelt Hitfilm Expresst sem, amely szintén gyakran felbukkan ezeken az oldalakon. És ez még mindig csak az ingyenes kategória volt. Ha azt állítod, hogy az örökké emlegetett Sony Vegas, Premiere Pro, After Effect sem felelt meg a kényes ízlésednek, azzal végképp aláásod a kérdésed komolyságát.

2017. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tabaki ***** válasza:
+After EffectS
2017. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!