Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OpenOffice Calc (Excel)...

OpenOffice Calc (Excel) kérdés: van bármi mód arra, hogy egy függvény eredményeként mutatott értéket másoljak ki a cellából az abban a cellában helyet foglaló függvény helyett?

Figyelt kérdés

pl. "-15,54"-ként megjelenített számot szeretném átmásolni "L358*$M$358" helyett...

mert van 300 cellányi pozitív értékként beírt számom, amiből negatívat kéne csinálni (hogy csv-ben lementve importálni tudjam a máshova), és szeretném magam megkímélni az F2, home, -, enter háromszázszori lenyomásától.

Nagy okosan beszoroztam az egész oszlopot -1-gyel, de akkor döbbentem rá (minő felismerés), hogy ez így nem lesz jó.



#Excel #OpenOffice #openofficecalc
2017. jún. 1. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy átmásolom notepad-be, mert oda a megjelenített értéket másolja egyszerű szövegként, majd azt visszamásolom.
2017. jún. 1. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kimásolod, Szerkesztés -> Irányított beillesztés... -> $0 Csak értékek
2017. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm!! Megspóroltatok nekem egy fél délutánt! :)

A második verzió egyszerűbbnek tűnt, gondolom ez a rendeltetés szerinti megoldás a problémára.

2017. jún. 1. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!