Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért követ be magától oldalak...

Miért követ be magától oldalakat az Instagramom?

Figyelt kérdés
Kb fél éve vagyok fent de ezt egy két hónapja vettem észre.Kb 400 embert vagy oldalt követtem,ami tényleg érdekel,de feltűnt hogy már több mint ezer oldalt követek.Ki követtem az összeset,de mostmár kb naponta kell mert mindig újakat követ be.Ilyen koreai meg arab szarokat és egy kicsit azért idegesítő.Ezzel lehet valamit csinálni?Mert más is írt erről a problémáról de még választ nem nagyon találtam rá.

2017. jún. 1. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor arról hallasz, hogy valaki pénzért vesz követőket, lájkokat, akkor többek között téged is megvesznek :) Vagyis valaki hozzáfér a fiókodhoz, és pénzért árulja a követéseidet.


Lépj ki mindenhol az instáról, majd egy olyan gépről, ahol eddig nem voltál bejelentkezve, cseréld le a jelszódat valami nehezen megfejthetőre. Szintén cserélj jelszót a regisztráláshoz használt emailen és a facebookodon is. Ez elvileg megoldja a problémát. Ha visszatér, akkor a gépeden, telefonodon futhat valami, ami hozzáfér az instagramodhoz.

2017. jún. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!