Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért villan fel a parancssor...

Miért villan fel a parancssor kb.20 percenként?

Figyelt kérdés

Ha épp játékban vagyok akkor ilyenkor kidob az asztalra (nem zárja be a programot), ha pedig csak az internetbe, akkor látom felvillanni és kész. Nem lép bele vagy ilyesmi csak egy pillanatra felvillan.


Talán egy picit paranoiás kérdés, de nem lehet, hogy valami hacker támadás ért? Mert az elmúlt napokban feltörte valaki a Uplay fiókomat is. Kérlek segítsetek! Ti már találkoztatok ilyennel? Mi az oka/hogyan lehet megoldani?


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. jún. 1. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van win 10, itthon is munkahelyi gépen, tehát ez nálad nem elszigetelt eset de még nem volt időm utána nézni, hogy mi ez és hogy lehet kikapcsolni, tippre valami elcseszett windows funkció
2017. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi, ha megtalálod az okát oszd meg velem is.
2017. jún. 3. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Itt írnak róla:

[link]

2017. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
27%
5 ezer ft-ert megnezhetem neked mi a gond. megsporolsz vele egy ujratelepitest, ami kb. mennyi ido? ugy 3-4 ora minden programmal egyutt feltelepitbgetni beallitani. na mar most csotoreskor egy szaki ker 5 ezer ft-ot, szoval meg olcso is vagyok neked.
2017. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Keves #4 válszoló köszönöm az önzetlen segítségedet, de te olyan olcsó vagy nekem, hogy hoppá.. várjunk csak a #3-dik válaszoló megspórolt nekem nem 3-4 órát hanem 5 ezer elrabolt forintot. Nagyon köszi #3!
2017. jún. 13. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen... de az igazi köszönet a bloggernek jár! :D
2017. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
$_$ :D #4 kéne neked egy google adwords-ös reklám amiben késségesen leírod: hogyha fizetsz 5 lepedőt akkor bekapcsolom neked a teamviewer :D :D
2017. jún. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!