Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik, ha nem aktiválom...

Mi történik, ha nem aktiválom a windowst 30 napon belül, a 31. napon mi lesz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
semi de ha sokáig akkor állítólag nem fog elindúlni...pontosan enm tudom mert még cask 1x történt hasonló akkor volt h a képernyő szórakozott nem a fekete hátére gondolok nameg elkezdett beszarni a windows nem tom mér nem az én gépem volt!Egyszerű:újratelepíted és beállítod h ha új frisítés van akkor előbb jelezze és te telpíted!!!behoza és egyénire nyomsz ezután kinyomod h az eredetiség vizsgálót ne töltse le!elkezded tölteni de mikor a továbbra nyomsz kiválasztod h amit nem választottál ki(eredetiség vizsgáló) ne jelenjen meg töbet!és nem lesz bajod vele...A crackek nem jók semmire csak vírust szedsz le!!!
2010. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem crackelve van, van négy és mind a négy jó, eddig 3 fajta win lett vele aktiválva... De ha unatkoztok lehet telepítgetni is.
2010. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!