Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Star Wars Battlefr...

Attyx kérdése:

Megvettem a Star Wars Battlefrontot, mert a trial version teljesen jól működött medium-high-on, most pedig low-on akad, mivel tudhatnék javítani a frame rate-en?

Figyelt kérdés

Csalódott vagyok mert a trial ment rendesen.

Örülnék a segítségnek mert dlc-vel vettem meg.

De ha tudtok akkor egy jó kis videókártyát is mondhattok mondjuk 40e alatt :D



2017. jún. 3. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gtx 750 ti pl
2017. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi eddig a sima 750 volt, váltanom kell ez már biztos !
2017. jún. 3. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
én még spórolnék akkor már a régit meg aladnám és mehet egy 44e ft-os 1050ti 4gb amivel még high-ultrán is megfelelő fps számod lesz ha van egy normálisabb procid
2017. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, prociból egy I3-3200T-m van de jó ötletet adtál :D
2017. jún. 3. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem egy mai darab a proci.

Először is azt nézném meg MSI Afterburner-el, hogy a CPU és a Videokártya mulyen százalékban van kihasználva. Egyből látnád is, hogy mennyi tartalék lenne a prociban, meg így biztos lehetnél benne, hogy a VGA a gyenge (bár szerintem is az, de ellenőrizném ha már új kártyát veszek).

A 750ti-t felejtsd el, azt max. használtan 20K környékén.

Amúgy RX 460 vagy gtx 1050ti. :D

2017. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Hominida ***** válasza:
Az eredeti problémának még nem érkezett meg a magyarázata. Miért lassabb a fizetős, mint a trial?
2017. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, még mielőtt pénzköltésbe kezdesz nem ártana frissíteni az összes esetlegesen elavult illesztőprogramokat.


Vga driver + directX + a runtime-ok amiket a játék használ.


Amugy a Battlefrontnak elég nagy a gépigénye sajnos.

1050 ti 4 GB alatt biztosan nem lesz jobb ha nem az illesztőprogramok a baj.

2017. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hominida ***** válasza:
Nem értem. Miért kell más driver a fizetőshöz, mint a trialhez? Értem én, hogy minden gép gyenge és ócska, és hogy mindenre mindig a frissítés a megoldás, a későbbi verziók mindig nehézkesebbek, de most egy programnak ugyanarról a verziójáról beszélünk. Ha a fizetős nehezebb a trialnél, akkor miért használnám a fizetőset?
2017. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!