Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nincs az nvidia vezérlőp...

Miért nincs az nvidia vezérlőpultomban "High-performance NVIDIA processor" beállítási lehetőség?

Figyelt kérdés

[link]


A bal oldali egy kép ahogyan be kellene állítani, mellette az nvidia vezérlőpultom van ahonnan hiányzik ez a lehetőség.


2017. jún. 3. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. mert asztali géped van? Ennyi infóból nagyon lehet tippelgetni...
2017. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Asztali gépem van. Nem tudom milyen infó lenne releváns.

Win7 64bit

videókártya: nvidia gforce gt 520

direktx 11

2017. jún. 3. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Asztali gépben nyilván nincs Optimus, így a beállítás se létezik. Minden a videokártyádon fut alapértelmezetten.
2017. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hominida ***** válasza:
A demókép valószínűleg olyan gépen készült, amelyen két grafikus processzor van, ezért választani kell közülük. Laptopnál szokott ilyen lenni, asztalinál szerintem nem jellemző.
2017. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egy játékot szerettem volna elindítani amihez azt mondták ezt a beállítást kell elvégeznem. De ezek szerint nem.

Köszönöm a felvilágosítást.

2017. jún. 3. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!