Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem engedi megnyitni?

Miért nem engedi megnyitni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy rar fájlt és de nem engedi megnyitni mert azt írja ki hogy a dll akármi hiányzik a gépemről. Ilyenkor mi a teendő? Letöltöttem már vagy 3-szor azt a dll akármit de így sem engedi megnyitni.

2017. jún. 4. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez olyan file, ami nem átlagos, szóval nem olyan, amit megnyitni lehet, inkább egy program összetevője, része.
2017. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

és ilyenkor mi lenne a teendő?

bocsi ha teljesen sötétnek vagyok ilyen téren :D

2017. jún. 4. 13:45
 3/7 DjImipapa ***** válasza:
Sokat lendítene a részletek leírása...honnan, miféle és mi......mert így senki se tudja.
2017. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tömörített file, ki kell bontani, vagy jobb klikk és kibontás, vagy a win commanderben rákattintva kibontja a program és a program exe fájljal elindítható.
2017. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy játékról van szó. A rar fájlt megnyitja rendesen utána rakattintok az exe fájlra futtatja is rendesen ahogy szokta de ahogy eléri a 100% ot bedob egy hibaüzenetet hogy nincs dll akármi a gépen töltsem le újra vagy frissítsem.
2017. jún. 4. 23:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Máshonnan próbáld letölteni.
2017. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!