Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik operációs rendszer a...

Melyik operációs rendszer a jobb? Melyiket ajánljátok jobban?

Figyelt kérdés
Windows 7 vagy Windows 10

2017. jún. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Win 8.1.
2017. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Windows 7.
2017. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
10
2017. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
+1 #1. Lepontoztok, de én is a Win 8.1-et ajánlom. Valahányszor 10-essel találkozom, az furcsa dolgokat produkál.
2017. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha eredeti, akkor mindegyik jól működik. Nyilván bizonyos dolgokra a 10 jobb, pl Docker nem fog normálisan működni Win7-en, ugyanígy az új Dx sem. Ott van még az Xbox és Linux integráció is, ami érdekes lehet.


Ezen kívül a Win7 support hamarosan lejár, így nem biztos, hogy érdemes már pénzt költeni rá, mert frissítések, driverek nem nagyon fognak érkezni rá 2020 után.


Sok felhasználót (jogosan) zavar az, hogy a Facebook és Google példáját követve adatokat gyűjt a Win10 a felhasználókról, ezeket ki lehet kapcsolni bizonyos programokkal. Állítólag az előző rendszerek is gyűjtöttek felhasználói adatokat, csak nem nyilvánosan.


Mindegyik újabb rendszer modernebb, mint az előzőek, olyan támogatást kapsz tőlük, amiket az előzők nem nyújtottak. Win8-ban jött be például a .NET alkalmazások alacsonyabb szintű támogatása, ami erősen megnöveli a benne írt alkalmazások sebességét.


Végérvényben neked kell döntened, hogy melyik éri meg számodra jobban, én személy szerint a Win10-et ajánlom, nekem az első olyan Windows, amivel még nem volt problémám, szoftverfejlesztőként pedig kihasználok sok olyan funkciót, ami a régebbiekben nincs benne.

2017. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Végérvényben neked kell döntened, hogy melyik éri meg számodra jobban, én személy szerint a Win10-et ajánlom, nekem az első olyan Windows, amivel még nem volt problémám, szoftverfejlesztőként pedig kihasználok sok olyan funkciót, ami a régebbiekben nincs benne."


Húha itt valami nem stimmel. :'D Vagy a szoftverfejlesztő vagy az, hogy még nem volt vele probléma.

2017. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!