Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sikertelen Windows 10 telepíté...

Otrodon kérdése:

Sikertelen Windows 10 telepítés hibaüzenete: "A telepítés egy sérült telepítési fájl miatt leáll. " Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2 napban 3 laptopot kellett újratelepítenem. Mindegyiket egy USB-s pendrive-ra ráírt Windows 10 AIO (all in one) telepítővel akartam megoldani. AZ első 2 géppel nem volt baj, a 3. viszont nem akarta az igazat.

A telepítést USB 2.0-val és 3.0-ról is próbáltam, biztos ami biztos.

1. 64 bit-es windows akartam rátenni, de próbáltam 32 bit-essel is.

2. Windows 10 Pro került volna rá, de próbáltam Home-ot is.

3. Leformáztam a meghajtót, majd töröltem és úgy jelöltem ki, mint windows telepítési helyét. Volt hogy úgy próbáltam hogy új particiót hoztam létre, de volt hogy nem.

Ezután elindult a telepítés, a telepítési fájlokat szépen átmásolta, ám amint azzal végzet a következő hibaüzenetet dobta ki:

"A telepítés egy sérült telepítési fájl miatt leáll. Lépjen kapcsolatba a Windows telepítőlemez szállítójával vagy a rendszergazdával."

Újraírtam a pendrive-ot, de semmi változás, mindig ugyan ennél a lépésnél hal meg az egész.

A laptop egy zsír új Asus X550V:

-i7 6700HQ proci

-GTX 950M vidikari

-8GB DDR4

-alapból Free Dos-sal jött


Sajnos kifogytam az ötletekből, így a nagyközönségre bízom magam. Bármilyen ötletet szívesen fogadok, jobb híján pedig gari....

Minden segítséget előre is köszönök!



2017. jún. 4. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Van benne DVD meghajtó, próbáld lemezről.
2017. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

- Próbáld meg a hivatalos telepítőt. [link]


- Nézz egy másik pendrive-ot ha tudsz szerezni, esetleg dugd másik csatlakozóba.

2017. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!