Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Linux Mint -ben nem...

Üdv! Linux Mint -ben nem indul a fő menü szerkesztése után nem indul a menulibre? (2017)

Figyelt kérdés

#linux #nem indul #Linux Mint #menű szerkesztő
2017. jún. 4. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit fura nekem ez a menulibre, mert én nem is pont azt látom benne, amit a menüben. Sem a Mint-Menüvel, sem az Ubuntu menüvel nem stimmel.
2017. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem tudtuk meg, hogy melyik Mint és milyen desktop...
2017. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Üdv! Bocsi a potatlanságért, Linux Mint 17 XFCE ablakkezelővel
2017. jún. 5. 07:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor viszont mennie kellene:

"MenuLibre is your one-stop shop for menus in Linux, whether you use Gnome, LXDE, XFCE, or Unity."

[link]


Viszont egy csomó fórum szól a menüszerkesztők hibáiról, azon belül a menulibre-ről is, pl.

[link]

:(


Kézi megoldás:

[link]

2017. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a hibát minden Linux menü szerkeztőben elő lehet hozni csak be kell a menűbe egy windowsos elérési ponthoz hasonló sort surni a menü szerkesztővel majd elrejteni / eltüntetni / törölni a sort és már többé a menű szerkesztő nem indul el
2017. jún. 9. 23:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt még így nem tapasztaltam, de elég rosszul hangzik.

:(

2017. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!