Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rendszergazdai engedélyt hol...

Rendszergazdai engedélyt hol tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Saját gépről beszélek,de minden kép,fáj műveletnél felugrik,továbbra kattintok,mivel én vagyok megy,de idegesítő,akitpl vettem beálitotta,hol kell kikapcsolni,h ne kérje minden egyes képnél,dokumentumnál?
2017. jún. 5. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok angolul. User accont controlt ir a vindows oldala,de nem tudom hol keressem,miért nem lehet magyarul leirni a segítséget egy hivatalos oldalon,tököm tele h minden angolul van. :(
2017. jún. 5. 14:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Az adott mappának/meghajtónak az engedélyeit állítsd át úgy, hogy ne kelljen speciális jogosultság a használatához.
2017. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,de hol,mert nem értek hozzá,leirnád a lépéseket. :)
2017. jún. 5. 14:44
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehuztam a uct teljesen,de igy sem,jo,külső vinyon folyton irja ha átakarok helyezni,nem tiudom miért kell ilyen fos rendszert csinálni,h idegbajt kapjon a felhasználo a saját gépen nem tud dolgozni. :(
2017. jún. 5. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
hogy aki nem ért hozzá ne ronthassa el. tudnál legalább egy pontos képet küldeni vagy egy pontos üzenetet írni? mert így hiába tippelünk hogy mi akadájozhat téged.
2017. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fálj áthelyezéséhez rendszergazdai jogusultság szükséges,ezt irja minden fáljnál,külső vinyon,a továbbra megyek,átesszi,de plussz munka,idő,eddig csak betette és kész. Ezt akarom ki löni. Sok fálj,nincs időm még egy műveletre,mert hajtépő 40 képnél.
2017. jún. 5. 16:38
 7/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 5. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!