Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak az én gépemen romlott el...

Csak az én gépemen romlott el az Adblock Plus (Win7, Firefoxhoz)?

Figyelt kérdés

Tegnap egyszer csak elkezdett nem működni. Megjelentek a reklámok mindenhol.

Másik gépen nem romlott el, de ott angol nyelvű a Firefox.

Másnál is történt ilyen? Mi lehet az oka?

A kiegészítő be van kapcsolva ugyanúgy, mint eddig. Nincs bejelölve rajta a tiltás mindenhol. Ha egy reklámot a jobb gombbal megmutatok neki és letiltatom, akkor azt letiltja.


2017. jún. 5. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a böngészőből jön a vírus, hanem telepítettél valami reklámprogramot. Ahhoz nem fér hozzá.
2017. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:
Így jártam XP-vel. Újra leszedtem rá a filtereket és megjavult.
2017. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is most letöröltem, majd újra feltettem rá az Adblockot és jó lett. Azt hittem, valami nagyobb gond van a háttérben. Rejtély, mitől lehetett.

Valaki privát üzenetben felajánlotta, hogy 5000-ért megcsinálja. Hát én most megjutalmazom saját magam 5000 forinttal.

2017. jún. 5. 18:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Először arra gondoltam, frissült a Firefox és ez rontotta el. De ha másnál nem jelentkezett, akkor nem hiszem.
2017. jún. 5. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Rakd fel inkább az uBlock Origin-t, sokkal hatékonyabb, mint az Adblock.
2017. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!