Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hálózati kártyát szabad...

Hálózati kártyát szabad törölni az eszközkezelőben? Nem lesz baj belőle?

Figyelt kérdés
Valószínűleg a router nem ismeri fel, ezért nincs net. Nekem legalábbis ezt mondták, hogy töröljem, és utána jó lesz.

2017. jún. 6. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Törölheted, aztán feltelepíti magát, de szerintem eredményt nem fog hozni, ugyanis a router nem nézi, hogy az adott gépen milyen rendszeren milyen driver van (vagy nincs) feltelepítve....

Én először másik kábellel majd másik driverrel próbálkoznék

2017. jún. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Driver problémát megoldhatja a törlés/újratelepítés, de kicsi az esély, hogy ez a probléma.

Nem veszi fel az IP címet? DHCP kliens szolgáltatás működik? Kábel csatlakozás jó?

2017. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ismeri fel, még az admin felületet sem hozza be. A kábel szerintem jó. Köszi a választ!
2017. jún. 6. 19:16
 4/5 Szirty ***** válasza:

A router magasan tojik a gépedre alapból. Nincs olyan hogy a router felismeri a gépet. Ez hülyeség.

Valószínűleg csak rosszul van beállítva valami. Hívj egy hozzáértőt!

2017. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, újraraktam a hálózati kártya drivert, és működik a net. Ezek szerint még is a driver volt a gond. Köszi.
2017. jún. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!