Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10 alatt nem üzemel...

A windows 10 alatt nem üzemel a windows live moovie maker. Gyakran csinálok versvideókat, de most elakadtam. Mivel helyettesíthetem?

Figyelt kérdés
A hangfelvétel még oké, Audacityt használok, viszont szoktam videót szerkeszteni képekből és a felvett hangból. Már annyi fórumot néztem..Próbáltam letölteni, de fizetősek...tudom torrent..de nincs egyszerűbb megoldás szerintetek?

2017. jún. 6. 19:13
 1/5 DjImipapa ***** válasza:
100%
Fentebb a keresőbe írd be, videószerkesztő.....ezer találat jön rá.
2017. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DjImipapa ***** válasza:

Elvileg a 12-es jó w 10-re... próba cseresznye!:

[link]

2017. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
MovieMaker_26_HU nem megy? Mert win8-ra lehet telepíteni. Ha nem találod átküldhetem...
2017. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Drágák vagytok...:) Holnap kikísérletezem. Köszönöm szépen a segítséget. Szép estét!


Andrea

2017. jún. 6. 21:00
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Ha nem csak magyar nyelvű kell, van jópár alternatíva, váltani kellene, mert egyre inkább nem megy a wmm! pl.: videopad, vagy: [link]
2017. jún. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!