Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal tudom azt...

Melyik programmal tudom azt megcsinálni, hogy egyszerre tudjak egy másik megjelenítő eszközön (TV-n) filmet nézni, míg közbe itt a monitoron matatok?

Figyelt kérdés

Tehát hogy meg tudjam úgy osztani a desktopot, hogy ki tudjam csúsztatni a lejátszót a TV-re, hogy ne az asztalon legyen.


Előre is kössz a válaszokat.


2010. máj. 18. 12:47
 1/4 anonim válasza:
A grafikuskártya drivere kellene, hogy tudja alapból, csak hozzá kell adni a 2. monitort. -az ATi CatalystCC legalábbis tudja, nVidia esetében nem tudom...
2010. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 czibles ***** válasza:
ha olyan a videókártyád, hoyg rá tudod kötni a gépet is meg a TVt is, akkor a driver beálításainál nézz kürül. sokat segítne, ha elmondanád, hogy milyen videó kártyád van, mert akkor hátha tud valaki segiteni.
2010. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ati RADEON 9200SE...régi kor nagy találmánya:D TV-re RCA-n keresztül jut a dolog. A beállításoknál még nem is nézegettem. Egyszer láttam egy videón egy progit, és fejjel előre csak azt keresem, de most meglesem a beállításokat ;)
2010. máj. 18. 13:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg is van!! böngésztem a beállításoknál. Máskor előbb próbálkozok, utána kérdezek :) kössz szépen ;)
2010. máj. 18. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!