Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnem feltenni a telomra...

Kujcy kérdése:

Szeretnem feltenni a telomra az android 4.1.1-et. Hol talalok hozza korrekt utmutatast?

Figyelt kérdés
Szoval neztem csomo videot meg mindent de nem minden opciot talalok a telomon amit ott mutatnak. Pl a 3 wipe lehetodegbol csak 2-t talalok a menuben. A telom Samsung S3 SGH-I747M Android 4.2.2 vel. Szoval hol talalok valami ertelmes leirast vagy videot?

2017. jún. 8. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedd le az ODIN nevű programot.


Tedd download módba a telefont, ugyanaz mint a recovery mód csak nem a hangerő fel, hanem hang le + HOME + bekapcs.


Kiírja hogy Downloading... Ilyenkpr kell rákötni a PC-re usb kábellel, talán úgy hogy közben a hang le gombot nyomod miközben bedugod az USB kábelt a pc-be.


Aztán kell a firmware, amit pl. a [link]


oldalon találsz.


Utána betallózod és ráflasheled.

2017. jún. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy rá fog menni mondjuk. S3 SDS (sudden death syndrome, hirtelen halál szindróma) javítása a 4.1.2 kiadásával történt, lefrissítették a bootloadert és ezzel megoldódott a probléma. Az új bootloader viszont valszeg nem fogja engedni ráflashelni a régit. Illetve ha engedi, azzal nem biztos, hogy előrébb vagy, ugyanis, mint írtam, hirtelen halál szindróma :)
2017. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ok!

Szoval a lenyeg, hogy szeretnem kikodolni, (fuggetleniteni) a telom de amiket talatam az mind azt irta, hogy csak 4.1.1-el lehet es ezert szeretnem feltenni ezt. De ha azt irjatok, hogy inkabb ne kiserletezzek, mert a vegeredmeny ketseges akkor hagyom az egeszet es inkabb fizetek erte.

2017. jún. 8. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!