Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet diás...

Milyen programmal lehet diás hangos előadást összevágni?

Figyelt kérdés
Tehát megvan az előadás hangja és vannak a diák külön. Sok olyan oktató videó portál van, ahol fancy módon ezeket összerakták, milyen programokat lehet erre használni?

2017. jún. 8. 15:42
 1/5 Hominida ***** válasza:
A PowerPointnak és más prezentációkészítőknek épp ez a célja, de egy bármilyen videószerkesztővel (pl. Vegas) egészen profi dolgokat is meg lehet csinálni.
2017. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy jön ide a Power Point, vagy egy videószerkesztő, biztos meg lehet vele csinálni, nem ismerem, de ahogy látom te se, csak azt tudod róla, hogy sokmindenre jó


amit kérdeztem annak viszont az a lényege, hogy ezt viszonylag automatikusan lehessne megcsinálni, ne kézzel

2017. jún. 8. 22:27
 3/5 A kérdező kommentje:
magyarán, nem ekarok semmit tudni egy videószerkesztő különféle funkcióiról amivel "bármit" meg lehet csinálni, én egyetlen adatot szeretnék kézzel megadni, egy idősor listát, hogy mikor van diaváltás!
2017. jún. 8. 22:28
 4/5 Hominida ***** válasza:
A PowerPointot elég jól ismerem, mert sajnos egy ideig még tanítanom is kellett, pedig sosem szerettem. Kifejezetten diás előadások szerkesztésére készült, de van, aki grafikus animációkat csikar ki belőle, kissé perverz módon. Lehet, hogy találsz majd gyorsabban kezelhető programot is a célra, de a PP-t "lehet erre használni".
2017. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DjImipapa ***** válasza:

Olyan program, ami abból áll, hogy ráfújunk a billentyűzetre, és mindjárt kész az anyag, olyan nincs.... viszont a legegyszerűbben egy SLIDESHOW creatorral lehet így megoldani...

[link]

válogass!

2017. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!