Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ETS2MP-ben miért lettek ilyen...

ETS2MP-ben miért lettek ilyen összeesküvők az adminok és miért van ennyi reportolós kisgyerek?

Figyelt kérdés

Már a harmadik bannomat kaptam és kezd elegem lenni az egésztől, ebből kettő teljesen igazságtalanul ért, most lehet beszélek itt a semminek meg a levegőbe, de nekik hiába mondanám meg úgy is bannolnának megint, vagy nem foglalkoznának ezzel.


1. Először is azért kaptam bannt mert bugos volt a játék és beállt mindenki a pályán (be voltak fagyva a játékosok)aztán én kikerülgettem őket, közbe meg a akinek máshogy látszott mindez úgy mutatta ezt az esetet mintha mindenkit letúrtam volna a pályáról szó szerint, és egy "reportgomb nyomkodós kisgyerek" egyből jelentett az adminnak, amikor én erről nem tehettem, hogy bugos a játék....


2. Káromkodásért 1 napra szintén bannoltak teljesen igazságtalanul, amikor egy kötözködő gyerek nekem jött én meg teljesen szabályosan közlekedtem majd kiosztottam, és ezért persze, hogy én vagyok a hibás ki más....


3. (Ez elismerem hiba volt, 5 nap ban, de nem feltétlenül volt akkor se igazságos...) Kezdve azzal, hogy folyamatosan elállják az országutat ezek a trollok, én meg berágtam és kikerültem földútról az egész konvojt majd 5 nap bann....


Kicsit már unom, hogy olyan dolgokért tiltják le az embert amit nem szándékosan csinál, a trollokat meg az ok nélküli report nyomogatós kisgyerekeknek meg több joguk van ebben a játékban, az adminok meg mintha összeesküdnének az ember háta mögött, de most komolyan....


Megemlítve még néhány esetet: amikor régebben én is direkt trollkodtam semmi bannt nem kaptam, csak kickeltek, ebbe szintén volt úttorlaszolás, szándékos karomból stb... De az nem mostanában volt, így pedig a kérdésem szerintem érthető, hogy itt trollnak dícséretes lenni manapság, vagy az adminok lettek csak szerintem nagyon mások? A másik meg az ok nélküli reportolgatás amit rühellek, nekem mikor direkt nekem jönnek, bennem van annyi tisztesség, hogy azért sem reportolom, mert nem vagyok hajlandó az ő szintjükre lealacsonyodni, ilyen esetekben rendszerint visszavágok, és inkább én is kárt teszek bennük, persze akkor ők vannak felháborodva, és ne legyek ideges? Nektek volt hasonló élményeket ezzel kapcsolatban?



2017. jún. 9. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Az első igazságtalan bannál amúgy 3 nap tiltást kaptam, elfelejtettem leírni!
2017. jún. 9. 14:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Eleve nem játszom olyan játékokkal, ahol ovisokkal kell multizni.
2017. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően jó játék, csak a multiplayer része még nincs jól megcsinálva, főleg azért is mert még alpha verzió, de ha az adminok, nem osztanának mindenért tiltást manapság meg nem lennének bugok, akkor még elviselhető lenne, meg persze a trollok meg gyereket szabályozni kéne benne jobban.
2017. jún. 9. 15:44
 4/8 A kérdező kommentje:
*trollok meg gyerekek, elnézést rosszul fogalmaztam :)
2017. jún. 9. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is kezd zavarni ez az egész, folyamatosan bannolnak...áprilisban bannoltak 3 hónapra, indok:Veszélyes előzes, ezt az esetet még el is ismerem, hiszen akkor tényleg okoztam egy nagyobb balesetet előzéssel, na de most augusztus 15-én is bannoltak 3 hónapra, ugyanezzel az indokkal, viszont nem okoztam vele semmi problémát, mert elég messze volt a szembejövő, aki természetesen egyből reportolt.
2017. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
engem folyamatossan kickelnek a semmiért, szerviznél a parkoloba gurulok erre kick, autopályán megyek sehol egy lélek indexelek is sávváltáskor minden szabályos erre kick.. szánalmas az egész, ilyenkor szájbaverném aki ezt teszi legszívesebben, megveszem a játékot erre alapjátékkal nyomom és multiba is minden alap és szabályos erre kickelneK ?? Vicc..
2017. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Engem legutóbb emiatt bannoltak: [link]

(Kék Skoda)

És nem az a baj...hanem hogy 3 hónapra, kb. a semmiért, mert nem tehetek róla hogy egyszer csak ott volt keresztben egy autó, még hogyha tilosban előztem akkor is.

2017. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz, kicsit későn írok, de multiban fellehet lebbezni, ha úgy érzed/érzitek, hogy igazságtalanul bannoltak, lehetőleg videóval biztosítsátok magatokat, az a biztos; ebből a három esetből az első kettőt videóval alá támasztva sikerülne fellebbezni :)
2019. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!