Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Splinter Cell 2: Pandora...

Splinter Cell 2: Pandora Tomorrow Xbox-ra is van magyar szinkronnal?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 05:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha hivatalos szinkron, akkor kell, hogy legyen. Ha mod, akkor meg valószínűtlen, konzolra általában nincs erre lehetőség.
2017. jún. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abszolút hivatalos szinkron készült hozzá, a Forgács Péter volt a főszereplő hangja úgy tudom.
2017. jún. 10. 06:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nézz lemezt helyi boltokban.
2017. jún. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nem találtam eddig Xbox-ra a magyar szinkronos verziót, bár én is feltételezem, hogy ha készült hozzá egy originál szinkron a PC változathoz, akkor annnak Xbox-ra is lennie kellene elméletileg, bár amennyire jól ment akkoriban is a hazai lokalizáció szekere, még azon sem lepődnék meg, ha kihagyták volna. A játék már szinte beszerezhetetlen konzolra, a Vaterán is néztem. Más, kevésbé hivatalos forrásból sem találtam rá eddig..
2017. jún. 10. 06:13
 5/5 anonim ***** válasza:
A Pandora Tomorrow Xbox Classicos játék (360 előtti), ami hivatalosan gyakorlatilag nem is volt itthon forgalmazva. A 360 kezdetével lett hivatalos képviselet itthon a konzollal kapcsolatban. Nem tudok semmilyen magyar szinkronos játékról a gépre.
2017. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!