Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Geogebra nevű programba...

CsakSimánRangok kérdése:

A Geogebra nevű programba hogyan tudok elkészíteni egy egyszerű mértan feladatot?

Figyelt kérdés
legyen benne például a Pitagorász tétel. konkrétan nekem egy megoldás és elkészítési folyamat kellene.

2017. jún. 11. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Több ezer feladatot oldottam meg GeoGebrában - a kérdésedre azt tudom válaszolni, hogy a feladat megoldása mindig attól függ, hogy melyik adatokat ismerem, mit kell kiszámolni, papíron hogyan oldanám meg a feladatot?

Egy példát mutatok:

[link]

Innen elindulva sok mindent meg lehet tanulni.

Ha írsz egy konkrét feladatot, annak a megoldását szívesen megmutatom. (Amit a kérdéshez írtál feladatot nem elég konkrét. Szó szerint írd le, vagy fényképezd le a feladatot.)

2017. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok.

Csináltam neked egy nagyon egyszerű feladatot:

[link]

Attól függően, hogy hány éves a kérdező, nagyon sokat lehetne a GeoGebra munkalapról is, a geometriai tartalomról is mesélni. Téged melyik érdekel? Milyen kérdéseid vannak e kis bemutató példa alapján?

2017. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!